yt_1200-vflhSIVnY

Většina videí směřují na YouTube!

Proč se věnovat video marketingu na YouTube? Protože je vysoce efektivní! Tohle již určitě tušíte! Jenže spousta lidí i firem, kteří podnikají, se zbytečně video marketingu brání…

Z mých zkušeností jsou primární obavou především – náklady na video marketing. Tato obava je ale většinou zbytečná, protože hodně záleží na důvodu, způsobu použítí a cíli videí. Snažím se vždy co nejefektivněji zacházet s rozpočtem a nabízet dostupná řešení.

Již od roku 2008 se věnuji tvorbě videoobsahu. Dokonce jeden z mých velkých prvních webových projektů (video-navody.cz) byl zaměřený na videa. Z čehož později vycházela i má bakalářská práce na hledání obsahu ve videích. To vše ještě v době, kdy YouTube nebylo známé.

Jaké jsou tedy možnosti a s čím Vám mohu pomoci?

  • Tvorba video reklamy
  • Tvorba spotu
  • Napsání scénáře
  • Natočení videa
  • Střih videa
  • Vymyšlení tématu či tématického seriálu
  • Propagace YouTube kanálu
  • Práce s komunitami
  • Konzultace video marketingu

Natáčení videa dronem

Pro prezentaci mnoha služeb i produktů se osvědčilo natáčení videa dronem, které dodá prezentaci úplně jinou perspektivu. Můj ceník natáčení dronem je velmi příznivý a ve většině případů se pohybuje cena videa okolo 500,-/minutu v závislosti na náročnosti a podmínkách. Je třeba počítat i s hodinovou sazbou za následnou postprodukcí dle požadavků klienta. Profesionální natáčení dronem je navíc velice rychlé a je možné video vydat během několika dnů dle náročnosti postprodukce. Můj dron na natáčení je schopný pořídit video ve 4K kvalitě s 60 snímky a případně 2,7K a 100 snímky pro zpomalené záběry. „Natáčení dronem cena„, je nejhledanější dotaz, pokud chcete relevatntní nabídku pro Vaše video, stačí mi napsat, nebo zavolat a obratem Vám pošlu přesnou cenu.

Statistiky video obsahu

Kromě samotné práce s videem, se nejčastěji věnuji předávání svého těžce nabytého know how, které kompletuji řadu let. Jsem si jistý, že Vám konzultace nebo školení, může nadmíru pomoct a nasměrovat Vás k úspěšnému a rychlému rozjezdu video kampaní a celé vaši video infrastruktury. Tím vám pomohu nejen vytvářet kvalitní video obsah, ale také ušetřit nemalé peníze již v začátku, kdy přemýšlíte o video marketingu, či jeho části.

Jen pro zajímavost, na mé video návody se od roku 2008 do 2019 již podívalo přes 2,5 milionu lidí a strávili tím přibližně 41 000 hodin. Vyprodukoval jsem cca 500 komerčních videí, z nichž v roce 2016 přesně 100 videí pro mé studijní účely na YouTube, které zhlédlo dalších 400 tisíc lidí a strávili u toho 60 000 hodin. Tyto data jsou z konce roku 2019.

Do konce roku 2019 jsem za svou kariéru proškolil 4900 lidí a konzultoval jsem přes 400 projektů a dalších cca 200 firem. Zavolejte mi, nebo napište a domluvíme se na spolupráci.