seo-618434_1280

Internetový marketing je spletitá cesta za úspěchem.

Propagujte služby, produkty, získejte více objednávek a návštěvníků.

Podle Vámi stanoveného rozpočtu naplánuji nejlepší možnou strategii internetového marketingu k dosáhnutí lepších výsledků. Cílem je, aby se Vaše investice vrátila, což nám umožní dále strategii rozvíjet. Na následujících řádcích jsem rozepsal mnou nejčastěji poskytované služby, které do internetového marketingu výrazně zasahují.

Analýza klíčových slov

Abychom společně mohli nastartovat nějakou internetovou kampaň, musíme vědět, jaká klíčová slova jsou důležitá pro Vaše podníkání. Určitě o těch základních víte, ale věřím, že najdu řadu dalších, která Vás ani nenapadla. Analýzu klíčových slov je důležité dělat pravidelně. Nová klíčová slova se objevují každou chvíli. Každé klíčové slovo je potencionální příležitost!

Video marketing

YouTube marketingu a tvorbě videí se věnuji od roku 2008. Jelikož nás tlačí konurence i příval informací, musíme zákazníky oslovovat stále rychleji a uživatelsky příjemněji. Není nic jednoduššího, než potencionálního zákazníka oslovit pořádným videem, které jej nenechá na pochybách, že jste vhodným partnerem pro nákup či spolupráci. Podívejte se na mou nabídku video marketingu. Nabízím rovněž natáčení profesionálním dronem, které dodá Vaši prezentaci úplně jiný rozměr.

SEO – optimalizace pro vyhledávače

Prosaďte se v konkurenci a nechte ji daleko za sebou. Poradím Vám, jak se stát úspěšnými ve vyhledávačích, zajistím abyste se prosadili. Naučím Vás, jak být ve vyhledávačích na předních místech, nebo se o to postarám sám. Je to běh na dlouhou trať, ale stojí to za to!

SEM/PPC – reklama ve vyhledávačích

Jedná se o tvorbu a správu reklamních kampaní v PPC systémech Google Adwords, Seznam Sklik v českém a slovenském prostředí. Reklama ve vyhledávačích je dobrým startem podnikání a dokáže pomoci překlenout slabší období v roce. Mějte záložní plán a PPC připravená ke spuštění, kdykoliv je potřeba.

Linkbuilding – budování zpětných odkazů

Zpětný odkaz je jako krmivo Vašeho webového miláčka. Aby byly Vaše webové stránky nahoře ve vyhledávačích, musíte získat velký počet kvalitních zpětných odkazů. Pomoci Vám může mých 100 000 stránek, na které mohu Vaše odkazy umístit. To je však jen začátek na dlouhé cestě za budováním odkazového protfolia. Rád Vám pomohu se strategií linkbuilding.

Social marketing a Facebook marketing

Chcete být vidět v sociálních mediích, nevíte však jak na to? Pomůžu Vám vyznat se ve spletité síti. Sociální média mají trochu jiná pravidla než všechna ostatní média a podle toho je třeba s nimi zacházet. Vyvarujte se zbytečných chyb a začněte komunikovat na úrovni.

E-mail marketing

Už Vás nebaví rozesílat SPAM? Chcete konečně začít používat e-mail marketing na úrovni? Je třeba zamyslet se nad používáním Vašeho mailu. Pokud už teď máte svou vlastní databázi kontaktů, máte obrovskou příležitost znovu uskutečnit obchodní konverzi. Jediné, co musíte udělat, je připravit šťavňatý text a okořenit jej příjemnou grafikou. Můžete očekávat skvělý výsledek a to ještě navíc velmi rychle.

Kritika webu

Každý web má své mouchy. Někdy jsou příliš veliké a nejde přes ně web ani vidět. Chcete zjistit slabiny Vašeho webu? Chcete pomoci naplánovat jeho novou podobu a nebo jen vylepšit nějaké části? Právě pro Vás poskytuji podle mě nejzásadnější konzultační službu „Kritika webu“. Připravte se na několik společných hodin, budete překvapeni, co vše můžete vylepšit.

Myslíte to s internetovými stránkami vážně? Chcete být konečně úspěšní a získat dostatek návštěvníků nebo zákazníků? Zavolejte mi nebo napište a domluvíme se na spolupráci.

Do konce roku 2019 jsem za svou kariéru proškolil 4900 lidí a konzultoval jsem přes 400 projektů a dalších cca 200 firem. Zavolejte mi, nebo napište a domluvíme se na spolupráci.