puzzle-654957_1280

Někdy mi stačí chvilka, abych nalezl chybějící dílek.

Vyřešte konečně své problémy a začněte nejdříve s tím podstatným.

Nejoblíbenější a nejčastěji objednávané služby, které poskytuji, jsou právě konzultace a audity. Zabývám se poradenstvím v oblastech, kterým se věnuji přes 10 let. Postupem času jsem se stal specialistou na internetový marketing a SEO – optimalizaci pro vyhledávače.

Jsem schopen poskytnout Vám potřebnou zpětnou vazbu. Snažím se, aby žádná otázka nezůstala nezodpovězena. Zařídím, aby všechny problémy, které nyní máte, byly co nejdříve vyřešeny. Většinu zádrhelů vyřešíme velmi rychle, s řadou z nich jsem se již určitě setkal. Připravte se, že spolu strávíme trochu času, než dáme vše do pořádku, nejdůležitější je začít s řešením. První krok už máte za sebou – našli jste toho správného člověka.

Jak probíhají konzultace

Během konzultací je nutná naprostá otevřenost, jen tehdy se dokážeme dostat co nejdříve k jádru problému, následně můžeme společně vymyslet vhodné a efektivní řešení.

Máte jedinečnou možnost využít mých zkušeností pro svůj prospěch. Se všemi zákazníky dlouhodobě konzultuji jejich strategii ať už osobně nebo distančně. Pokud je to třeba, mohu i krátkodobě dojíždět do Vaší firmy a hledat vhodná řešení se zodpovědnými zaměstnanci.

Pro startupy a Vaše nové projekty se konzultace rozhodně vyplatí. Pomohu Vám vystihnout podstatu vašeho záměru a navrhnout efektivní postup řešení. Dokážu fungovat jako projektový manažer, který pomůže připravit a ohlídat vše tak, abyste se brzy dostali zdárně k cíli.

Cena

Cenu stanovuji vždy až na základě Vašich možností a potřeb. S ohledem na co nejlepší poměr cena/výkon společně sestavíme spolupráci na míru. Platba za mé služby probíhá vždy předem a dle jasně stanovených podmínek, výměnou dostanete k dispozici vešeré znalosti, co mám a mé maximální nasazení, které Vám pomůže dále růst.

Udělejte nyní ten nejdůležitější krok. Zavolejte mi, nebo napište ještě dnes. Domluvíme se na úvodní konzultaci zdarma a brzy začneme řešit, co akutně potřebujete.

Do konce roku 2019 jsem za svou kariéru proškolil 4900 lidí a konzultoval jsem přes 400 projektů a dalších cca 200 firem. Zavolejte mi, nebo napište a domluvíme se na spolupráci.