glasses-272399_1280

Nebudete se jen biflovat!
Budete se i příjemně bavit!

Připravte se na divokou jízdu a osedlejte si řadu nových vědomostí.

Školení a kurzy jsou určeny pro jednotlivce i firmy. Během několika let prošlo mým školením několik set účastníků. Pokaždé odcházejí s plnou hlavou čerstvých nápadů a zkušeností, které následně mohou použít při svých projektech. Jsem schopen připravit školení na míru. Pokud o něj budete mít zájem, stačí mi zavolat nebo napsat a domluvíme se na tématu, rozsahu i čase.

Má školení se hodí pro jednatele, podnikatele, manažery, marketéry, programátory, designery, pisálky a všechny, kteří chtějí mít co do činění s úspěšnými webovými stránkami. Pokud však chcete můj čas pouze pro sebe, vhodnější je pro Vás soukromá konzultace.

Nejbližší školení

Všechna má školení probíhají v Ostravě. Přihlaste se pomocí odkazu uvedeného na konci krátkého popisku. Platba probíhá vždy předem na můj účet. Školení proběhne v jakémkoliv počtu účastníků, takže se nemusíte bát, že školení z jakéhokoliv důvodu zruším.

„WEB ZADARMO“

Chcete mít kvalitní webové stránky rychle a zadarmo? Přijďte na mé školení, které Vám otevře svět webových stránek. Během jednodenního školení Vás naučím, jak vytvořit web zadarmo jen za použití Vašich sil a internetu. Jedná se o praktické školení, na které doporučuji vzít si vlastní notebook. Více informací

Termín: 31. srpna 2016 od 9 do 15 hodin (5 hodin + pauza na oběd a relax ve Sluj.eu)

Místo: SLUJ, o.s., Lužická 1, Ostrava – Výškovice (Sluj.eu)

Cena: 950,- / 750,- pro studenty, mladší 26 let, handicapované a maminky na mateřské dovolené

Počet osob: Max 10

Náročnost: Umíte používat word? Tak školení hravě pochopíte!

Co budete potřebovat: Notebook (několik mohu zapůjčit), papír, tužku a dobrou náladu

Přihlásit se na školení „WEB ZADARMO“