Drahokam.eu (Drahokam.eu)

Z dlouholeté sběratelské vášně ještě větší sběratelská vášeň. V období hyperinflace a nestabilní geopolitické situace je jedním z řešení své peníze schovat do kamenů. Ty od svého objevu stále rostou na ceně a vzácnosti. Primárně smaragdy, safíry a rubíny neupravované a zcela přírodní. Jen takové si nejenže udržují cenu, ale zvyšují si ji výrazně nad úroveň inflace. Navíc tam, kde se těžilo 5kg kvalitní suroviny denně, se buď netěží už vůbec, nebo 5g denně. Řada odborníků tak logicky čeká zvýšení ceny drahokamů o řád až dva.

KryptoBOT (KryptoBOT.eu)

Serverová aplikace s účelem vydělávat na změnách cen kryptoměn např. Bitcoin (BTC) tzv. volatilitě. Naprogramoval aplikaci, která je schopna tvořit příkazy k nákupu a prodeji na největší kryptoburze a díky toho sobě i svým klientům na operacích s 0.5% ziskem vydělává 24/7, 10% – 50% za měsíc. V prvních 20 dnech se mu podařilo zobchodovat 1 celý BTC v tehdejších cenách 1 000 000,- Kč a vydělat na tom přes 7000,- Kč. Vstupní investice není nikterak velká, takže si to může zkusit opravdu každý. Platí se měsíční, čtvrtletní, nebo roční pronájem.

OQR (OQR.cz)

Webový projekt, který slouží k uchovávání cestovní historie a propagaci objektů a akcí. Na jedno načtení, či klinutí možňuje uchovávat navštívená místa v cestovatelském deníku. Navíc obsahuje platformu výzev, které umožňují propagaci různým subjektům a pořadatelům akcí. Uživatelé mohou tyto výzvy navštěvovat a získávat bonusové body do objevitelského žebříčku. Vše funguje na API Mapy.cz, které jsou nedílnou, skvělou a maximálně užitečnou součástí projektu, díky kterého jsem měl motivaci se naučit další jazyk. JavaScript. Další nedílnou součástí projektu jsou QR kódy a definování nového QR kódu pro objevy/objekty OQR.

Na scénu! (Na scénu!cz)

Na scénu! je projekt s jednoduchým posláním. Spojit talentované lidi a ty, kteří právě takové hledají. Vznikl jednoduchou potřebou sdružit zajímavá vystoupení a performery k propagaci obchodními zástupci pro různé akce, jako jsou městské slavnosti, plesy, svatby, narozeninové oslavy a spousta dalších. Start projektu byl a je ovlivněn koronavirovou krizí o to důležitější poslání pro propagaci umělců má.

NemoBOT

Serverová aplikace starající se o hledání vhodných nemovitostí k investicím. Hledáte nemovitost a nedaří se Vám ji najít, nebo jsou příliš drahé? Vyzkoušejte NemoBOTa, nachází nemovitosti za pakatel a přesně podle Vašich představ…

Domov s IQ (Domov s IQ.cz)

Věděli jste, že chytrý domov můžete mít nainstalován už během několika hodin a bez jediné stavební úpravy? Přesně o to se snažíme při návrhu a realizaci chytrých domů a bytů.

SLUJ, z.s. (Sluj.eu)

Projekt pro širší Ostravskou veřejnost. Ostravské občanské sdružení/spolek, který se zabývá vytvořením portfolia volnočasových aktivit pro dospělé, mladé i děti, tak aby mohli smysluplně a zábavně trávit svůj volný čas v Ostravě.

Webové projekty a aplikace

Slovnídruhy.cz – Rozbor a vlastnosti slovních druhů rozdělené na členěném webu s možností otestovat znalosti slovních druhů.

Latinsky.cz – On-line latinský slovník jako stěžejní část informačního webu o latinském jazyce. Zájemcům o latinský jazyk nabízí tento web ucelený přehled informací.

Římskéčíslice.cz – Infromační web poskytující komplexní informace o římských číslicích. Web poskytuje nástroj (konvertor) římských číslic na arabské a naopak.

Video-návody.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním v obsahu videí. Prezentační videa jsou zaměřena na pomoc uživatelům v nejrůznějších oblastech. Web je vytvořen tak, aby pomohl nejen běžným uživatelům, ale také uživatelům s handicapem.

Projekty zaměřené k zábavě uživatelů

Trailery.stitulky.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním. Prezentační videa jsou zaměřena na nové filmy, vycházející v našich kinech. Všechny filmové trailery jsou kvalitně titulkovány.

Videoklipy.cz – Webová databáze textů písní. Je možné sledovat k písním i videoklipy, samozřejmě je obsaženo také vyhledávání.

Publikační činnost a Copywriting:

Tištěné články v odborném technickém časopise PC – World

 • 01/2008 – PC-World – str. 55 – HTML Optimizer
 • 01/2008 – PC-World – str. 86-91 – Rok 2007: Jaký byl?
 • 02/2008 – PC-World – str. 39-47 – Webové aplikace na domácím PC
 • 04/2008 – PC-World – str. 84-85 – Databáze – SQL – MySQL
 • 05/2008 – PC-World – str. 52-53 – Databanka pro jednadvacáté století (EPSON P-5000)
 • 05/2008 – PC-World – str. 78-82 – Ovládněte MySQL pomocí phpMyAdmin
 • 12/2008 – PC-World – str. 62-63 – Začínáme s PHP *

* Poslední vydané číslo PC-Worldu – tištěná podoba časopisu byla kompletně nahrazena webovou. Do jejíž tvorby se zatím nechystám.

Tištěný článek v mezinárodním kaprářském časopisu KAPR a kapří svět

 • 07/2009 – Kapr a kapří svět – str. 46-51 – Velcí kapři pokořeni, aneb další možnosti feederu
 • 08/2010 – Kapr a kapří svět – str. 46-50 – Hon za velkými kapry s feederem

Články publikované na internetu (mé blogy pro Vás)

 • Profesní weblog o e-marketingu, kde naleznete osvětové články z oblasti internetového marketingu a SEO – optimalizace pro vyhledávače
 • Osobní, spíše bulvární weblog informující o novinkách z oblasti internetového marketingu a SEO – optimalizace pro vyhledávačePoslední aktualizace blogů v roce 2011! Pokud chcete aktuální informace napište mi, nebo zavolejte!