SLUJ, z.s. (Sluj.eu)

Projekt pro širší Ostravskou veřejnost. Ostravské občanské sdružení/spolek, který se zabývá vytvořením portfolia volnočasových aktivit pro dospělé, mladé i děti, tak aby mohli smysluplně a zábavně trávit svůj volný čas v Ostravě.

Domov s IQ (Domov s IQ.cz)

Věděli jste, že chytrý domov můžete mít nainstalován už během několika hodin a bez jediné stavební úpravy? Přesně o to se snažíme při návrhu a realizaci chytrých domů a bytů.

Na scénu! (Na scénu.cz)

Na scénu! je projekt s jednoduchým posláním. Spojit talentované lidi a ty, kteří právě takové hledají. Vznikl jednoduchou potřebou sdružit zajímavá vystoupení k propagaci obchodními zástupci pro různé akce, jako jsou městské slavnosti, plesy, svatby, narozeninové oslavy a podobně.

Webové projekty a aplikace

Slovnídruhy.cz – Rozbor a vlastnosti slovních druhů rozdělené na členěném webu s možností otestovat znalosti slovních druhů.

Latinsky.cz – On-line latinský slovník jako stěžejní část informačního webu o latinském jazyce. Zájemcům o latinský jazyk nabízí tento web ucelený přehled informací.

Římskéčíslice.cz – Infromační web poskytující komplexní informace o římských číslicích. Web poskytuje nástroj (konvertor) římských číslic na arabské a naopak.

Video-návody.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním v obsahu videí. Prezentační videa jsou zaměřena na pomoc uživatelům v nejrůznějších oblastech. Web je vytvořen tak, aby pomohl nejen běžným uživatelům, ale také uživatelům s handicapem.

Projekty zaměřené k zábavě uživatelů

Trailery.stitulky.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním. Prezentační videa jsou zaměřena na nové filmy, vycházející v našich kinech. Všechny filmové trailery jsou kvalitně titulkovány.

Videoklipy.cz – Webová databáze textů písní. Je možné sledovat k písním i videoklipy, samozřejmě je obsaženo také vyhledávání.

Publikační činnost a Copywriting:

Tištěné články v odborném technickém časopise PC – World

  • 01/2008 – PC-World – str. 55 – HTML Optimizer
  • 01/2008 – PC-World – str. 86-91 – Rok 2007: Jaký byl?
  • 02/2008 – PC-World – str. 39-47 – Webové aplikace na domácím PC
  • 04/2008 – PC-World – str. 84-85 – Databáze – SQL – MySQL
  • 05/2008 – PC-World – str. 52-53 – Databanka pro jednadvacáté století (EPSON P-5000)
  • 05/2008 – PC-World – str. 78-82 – Ovládněte MySQL pomocí phpMyAdmin
  • 12/2008 – PC-World – str. 62-63 – Začínáme s PHP *

* Poslední vydané číslo PC-Worldu – tištěná podoba časopisu byla kompletně nahrazena webovou. Do jejíž tvorby se zatím nechystám.

Tištěný článek v mezinárodním kaprářském časopisu KAPR a kapří svět

  • 07/2009 – Kapr a kapří svět – str. 46-51 – Velcí kapři pokořeni, aneb další možnosti feederu
  • 08/2010 – Kapr a kapří svět – str. 46-50 – Hon za velkými kapry s feederem

Články publikované na internetu (mé blogy pro Vás)