KryptoBOT (Kryptobot.eu)

Serverová aplikace s účelem vydělávat na změnách cen kryptoměn např. Bitcoin (BTC) tzv. volatilitě. Naprogramoval aplikaci, která je schopna tvořit příkazy k nákupu a prodeji na největší kryptoburze a díky toho sobě i svým klientům na operacích s 0.5% ziskem vydělává 24/7, 10% – 50% za měsíc. V prvních 20 dnech se mu podařilo zobchodovat 1 celý BTC v tehdejších cenách 1 000 000,- Kč a vydělat na tom přes 7000,- Kč. Vstupní investice není nikterak velká, takže si to může zkusit opravdu každý. Platí se měsíční, čtvrtletní, nebo roční pronájem.

OQR (OQR.cz)

Webový projekt, který slouží k uchovávání cestovní historie a propagaci objektů a akcí. Na jedno načtení, či klinutí možňuje uchovávat navštívená místa v cestovatelském deníku. Navíc obsahuje platformu výzev, které umožňují propagaci různým subjektům a pořadatelům akcí. Uživatelé mohou tyto výzvy navštěvovat a získávat bonusové body do objevitelského žebříčku. Vše funguje na API Mapy.cz, které jsou nedílnou, skvělou a maximálně užitečnou součástí projektu, díky kterého jsem měl motivaci se naučit další jazyk. JavaScript. Další nedílnou součástí projektu jsou QR kódy a definování nového QR kódu pro objevy/objekty OQR.

Na scénu! (Na scénu.cz)

Na scénu! je projekt s jednoduchým posláním. Spojit talentované lidi a ty, kteří právě takové hledají. Vznikl jednoduchou potřebou sdružit zajímavá vystoupení a performery k propagaci obchodními zástupci pro různé akce, jako jsou městské slavnosti, plesy, svatby, narozeninové oslavy a spousta dalších. Start projektu byl a je ovlivněn koronavirovou krizí o to důležitější poslání pro propagaci umělců má.

NemoBOT

Serverová aplikace starající se o hledání vhodných nemovitostí k investicím. Hledáte nemovitost a nedaří se Vám ji najít, nebo jsou příliš drahé? Vyzkoušejte NemoBOTa, nachází nemovitosti za pakatel a přesně podle Vašich představ…

Domov s IQ (Domov s IQ.cz)

Věděli jste, že chytrý domov můžete mít nainstalován už během několika hodin a bez jediné stavební úpravy? Přesně o to se snažíme při návrhu a realizaci chytrých domů a bytů.

SLUJ, z.s. (Sluj.eu)

Projekt pro širší Ostravskou veřejnost. Ostravské občanské sdružení/spolek, který se zabývá vytvořením portfolia volnočasových aktivit pro dospělé, mladé i děti, tak aby mohli smysluplně a zábavně trávit svůj volný čas v Ostravě.

Webové projekty a aplikace

Slovnídruhy.cz – Rozbor a vlastnosti slovních druhů rozdělené na členěném webu s možností otestovat znalosti slovních druhů.

Latinsky.cz – On-line latinský slovník jako stěžejní část informačního webu o latinském jazyce. Zájemcům o latinský jazyk nabízí tento web ucelený přehled informací.

Římskéčíslice.cz – Infromační web poskytující komplexní informace o římských číslicích. Web poskytuje nástroj (konvertor) římských číslic na arabské a naopak.

Video-návody.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním v obsahu videí. Prezentační videa jsou zaměřena na pomoc uživatelům v nejrůznějších oblastech. Web je vytvořen tak, aby pomohl nejen běžným uživatelům, ale také uživatelům s handicapem.

Projekty zaměřené k zábavě uživatelů

Trailery.stitulky.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním. Prezentační videa jsou zaměřena na nové filmy, vycházející v našich kinech. Všechny filmové trailery jsou kvalitně titulkovány.

Videoklipy.cz – Webová databáze textů písní. Je možné sledovat k písním i videoklipy, samozřejmě je obsaženo také vyhledávání.

Publikační činnost a Copywriting:

Tištěné články v odborném technickém časopise PC – World

 • 01/2008 – PC-World – str. 55 – HTML Optimizer
 • 01/2008 – PC-World – str. 86-91 – Rok 2007: Jaký byl?
 • 02/2008 – PC-World – str. 39-47 – Webové aplikace na domácím PC
 • 04/2008 – PC-World – str. 84-85 – Databáze – SQL – MySQL
 • 05/2008 – PC-World – str. 52-53 – Databanka pro jednadvacáté století (EPSON P-5000)
 • 05/2008 – PC-World – str. 78-82 – Ovládněte MySQL pomocí phpMyAdmin
 • 12/2008 – PC-World – str. 62-63 – Začínáme s PHP *

* Poslední vydané číslo PC-Worldu – tištěná podoba časopisu byla kompletně nahrazena webovou. Do jejíž tvorby se zatím nechystám.

Tištěný článek v mezinárodním kaprářském časopisu KAPR a kapří svět

 • 07/2009 – Kapr a kapří svět – str. 46-51 – Velcí kapři pokořeni, aneb další možnosti feederu
 • 08/2010 – Kapr a kapří svět – str. 46-50 – Hon za velkými kapry s feederem

Články publikované na internetu (mé blogy pro Vás)

 • Profesní weblog o e-marketingu, kde naleznete osvětové články z oblasti internetového marketingu a SEO – optimalizace pro vyhledávače
 • Osobní, spíše bulvární weblog informující o novinkách z oblasti internetového marketingu a SEO – optimalizace pro vyhledávačePoslední aktualizace blogů v roce 2011! Pokud chcete aktuální informace napište mi, nebo zavolejte!