Sběratelský obchod  v Ostravě, platforma a školící zázemí 2024+

Sběratelství je mou velkou součástí. Hledání informací, předmětů a zkušeností je mou vášní snad od narození. Velmi dlouho jsem tento projekt odkládal až bude více času a ten čas právě nastal. Můj každoroční plán rozjet aspoň 2 nové projekty snižuji letos pouze na 1 a letos to bude opravdu veliké – Můj sen – Sběratelský obchod v Ostravě s vzácnými a raritními předměty, platforma, školící a vzdělávací centrum – ve zkratce SKLAD pro mé sběratelské protfolio. Pokud Vás sběratelství a investice zajímají, a měli byste zájem zůčastnit se pilotního Investičně/sběratelského workshopu zdarma (výměnou za zpětnou vazbu). Napište mi. Termín Q1 2024.

Dřeviště.cz (Dřeviště.cz) 2023

V roce 2023 vytvořený brand pro mé autorské výrobky laserem ze dřeva a překližky. Výroba začala jako vedlejší produkt mé dlouho připravované deskové hry „Žabáci na koních“. Zjistil jsem, že návrh a tvorba převážně domečků pro zvířata, propagačních předmětů a ozdobných předmětů  pro radost – například Vánoční ozdoby, mě naplňuje radostí, že pod mýma rukama vzniká i něco fyzického. Podobně jako v mé hradní kovárně, kde ale absentuje vůně dřeva. Obgenerační rodinná historie řemeslné výroby a podnikaní se prostě nezapře.  Celý projekt vznikl velmi překotně v prosinci 2023 a má pro mě velký význam. Zároveň jsem si vyzkoušel jak efektivně a rychle dokáži vytvořit kompletní marketing a brand nové značky. V řádu hodin jsem vytvořil nejen propagačně/prodejní stánek, grafiku, balení, samotné produktové popisky zboží, marketingový plán, cenotovorbu a kompletní podnikatelský záměr se swot analýzou, optimalizaci výroby, balení a design pilotních 25 produktů. Stihli jsme 3 úspěšné prodejní akce a to vše během 14 dní. Sice bez spánku, ale stihli. Odezva na výrobky byla navíc natolik silná, že mě utvrdila v tom, že odvedená práce za to stála a má smysl tento projekt i do budoucna rozvíjet.

Žabáci na koních 2023

Deskové, stolní a karetní hry jsou pro mě velikou zálibou V hlavě jsem dlouho nosil nápad na hru, který jsem chtěl realizovat. V roce 2023 se mi podařilo samonákladem vydat prvních 10 kusů této interaktivní hry, která stručně, rychle a zábavně spojuje několik jednoduchých mechanismů. Je vytvořena tak, aby bavila děti i rodiče a i běžné hráče, aby byla rychlá i startegická, postřehová i taktická. Jednoduše taková aby mě bavila. Hra sýzky a dostihy je v ČR asi nejznámější deskovou hrou u běžných lidí. Chtěl jsem udělat kratší oslavnou hru této ikonické hry, která by sebou nesla opravdpvý pocit závodu a zábavy a dle reakcí hráčů, kteří mohli mou hrou zkusit je přesně taková. Barevná, líbivá rychlá a hravá. Je pro mě velikou výhrou, že je konečně hmotná a nenosím ji v hlavě.

Natáčení dronem 2023

pilotní průkazy již mám dva, v roce 2023 jsem doplnil ten na dron a v rámci svých služeb začal nabízet vytvoření videa z dronu v nejvyšší kvalitě 4K. Investice kterou jsem do výbavy udělal se navrátila zážitky, kdy při létání s FPV dronem se cítím, jako bych byl v kokpitu letadla. Praktické užítí je převážné při kontrole a propagačním záznamu nemovitostí.

Půjčovna sportovních aut 2023

Má vášeň pro velké motory, rychlou akceleraci a vůni benzínu zajistila rozvoj mého projektu s auty. Jednoduchý princip půjčovny je zkomplikovaný mou snahou o udržení vozového parku v maximální možné autentičnosti a původním stavu automobilu z výroby. S mou sběratelskou Vášní je to poněkud nákladná kombinace faktorů. Pro schování krize středního věku je půjčovna sportovních aut ideálním parťákem a tak si mohu tento projekt náležitě užívat hlavně já sám.

Drahokam.eu (Drahokam.eu) 2022

Z dlouholeté sběratelské vášně ještě větší sběratelská vášeň. V období hyperinflace a nestabilní geopolitické situace je jedním z řešení své peníze schovat do kamenů. Ty od svého objevu stále rostou na ceně a vzácnosti. Primárně smaragdy, safíry a rubíny neupravované a zcela přírodní. Jen takové si nejenže udržují cenu, ale zvyšují si ji výrazně nad úroveň inflace. Navíc tam, kde se těžilo 5kg kvalitní suroviny denně, se buď netěží už vůbec, nebo 5g denně. Řada odborníků tak logicky čeká zvýšení ceny drahokamů o řád až dva.

NemoBOT 2022

Serverová aplikace starající se o hledání vhodných nemovitostí k investicím. Hledáte nemovitost a nedaří se Vám ji najít, nebo jsou příliš drahé? Vyzkoušejte NemoBOTa, nachází nemovitosti za pakatel a přesně podle Vašich představ…

Kovárna na Slezskoostravském hradě 2022

Sen se stal skutečností a má vášeň pro zpracování kovu středověkým způsobem, tedy jen rukama a nohama našla příjemné útočiště v útrobách hradu. Jelikož se snažím o výrobu čistě dle středověkých zásad a nepoužívám nic, co by lidé ve středověku neměli, je pro mě prostředí hradu dokonalou inspirací. Na hradních akcích se setkávám s návštěvníky, kteří mě mohou sledovat při práci a vždy jim rád zodpovím jejich dotazy. Mohu tak v klidu tvořit cokoliv mě napadne a nebát se, že bych dělal jen blbiny na sklad. Z  mé dílny odchází každý výrobek jako naprostý originál a že dělá radost je jen dalším skvělým benefitem už tak krásného řemesla jako kovářství je.

KryptoBOT (KryptoBOT.eu) 2021

Serverová aplikace s účelem vydělávat na změnách cen kryptoměn např. Bitcoin (BTC) tzv. volatilitě. Naprogramoval aplikaci, která je schopna tvořit příkazy k nákupu a prodeji na největší kryptoburze a díky toho sobě i svým klientům na operacích s 0.5% ziskem vydělává 24/7, 10% – 50% za měsíc. V prvních 20 dnech se mu podařilo zobchodovat 1 celý BTC v tehdejších cenách 1 000 000,- Kč a vydělat na tom přes 7000,- Kč. Vstupní investice není nikterak velká, takže si to může zkusit opravdu každý. Platí se měsíční, čtvrtletní, nebo roční pronájem.

OQR (OQR.cz) 2021

Webový projekt, který slouží k uchovávání cestovní historie a propagaci objektů a akcí. Na jedno načtení, či klinutí možňuje uchovávat navštívená místa v cestovatelském deníku. Navíc obsahuje platformu výzev, které umožňují propagaci různým subjektům a pořadatelům akcí. Uživatelé mohou tyto výzvy navštěvovat a získávat bonusové body do objevitelského žebříčku. Vše funguje na API Mapy.cz, které jsou nedílnou, skvělou a maximálně užitečnou součástí projektu, díky kterého jsem měl motivaci se naučit další jazyk. JavaScript. Další nedílnou součástí projektu jsou QR kódy a definování nového QR kódu pro objevy/objekty OQR.

Na scénu! (Na scénu!cz) 2020

Na scénu! je projekt s jednoduchým posláním. Spojit talentované lidi a ty, kteří právě takové hledají. Vznikl jednoduchou potřebou sdružit zajímavá vystoupení a performery k propagaci obchodními zástupci pro různé akce, jako jsou městské slavnosti, plesy, svatby, narozeninové oslavy a spousta dalších. Start projektu byl a je ovlivněn koronavirovou krizí o to důležitější poslání pro propagaci umělců má.

Domov s IQ (Domov s IQ.cz) 2019

Věděli jste, že chytrý domov můžete mít nainstalován už během několika hodin a bez jediné stavební úpravy? Přesně o to se snažíme při návrhu a realizaci chytrých domů a bytů.

SLUJ, z.s. (Sluj.eu) 2013

Projekt pro širší Ostravskou veřejnost. Ostravské občanské sdružení/spolek, který se zabývá vytvořením portfolia volnočasových aktivit pro dospělé, mladé i děti, tak aby mohli smysluplně a zábavně trávit svůj volný čas v Ostravě.

Webové projekty a aplikace

Slovnídruhy.cz – Rozbor a vlastnosti slovních druhů rozdělené na členěném webu s možností otestovat znalosti slovních druhů.

Latinsky.cz – On-line latinský slovník jako stěžejní část informačního webu o latinském jazyce. Zájemcům o latinský jazyk nabízí tento web ucelený přehled informací.

Římskéčíslice.cz – Infromační web poskytující komplexní informace o římských číslicích. Web poskytuje nástroj (konvertor) římských číslic na arabské a naopak.

Video-návody.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním v obsahu videí. Prezentační videa jsou zaměřena na pomoc uživatelům v nejrůznějších oblastech. Web je vytvořen tak, aby pomohl nejen běžným uživatelům, ale také uživatelům s handicapem.

Projekty zaměřené k zábavě uživatelů

Trailery.stitulky.cz – Webová aplikace pro sdílení videa on-line s efektivním vyhledáváním. Prezentační videa jsou zaměřena na nové filmy, vycházející v našich kinech. Všechny filmové trailery jsou kvalitně titulkovány.

Videoklipy.cz – Webová databáze textů písní. Je možné sledovat k písním i videoklipy, samozřejmě je obsaženo také vyhledávání.

Publikační činnost a Copywriting:

Tištěné články v odborném technickém časopise PC – World

 • 01/2008 – PC-World – str. 55 – HTML Optimizer
 • 01/2008 – PC-World – str. 86-91 – Rok 2007: Jaký byl?
 • 02/2008 – PC-World – str. 39-47 – Webové aplikace na domácím PC
 • 04/2008 – PC-World – str. 84-85 – Databáze – SQL – MySQL
 • 05/2008 – PC-World – str. 52-53 – Databanka pro jednadvacáté století (EPSON P-5000)
 • 05/2008 – PC-World – str. 78-82 – Ovládněte MySQL pomocí phpMyAdmin
 • 12/2008 – PC-World – str. 62-63 – Začínáme s PHP *

* Poslední vydané číslo PC-Worldu – tištěná podoba časopisu byla kompletně nahrazena webovou. Do jejíž tvorby se zatím nechystám.

Tištěný článek v mezinárodním kaprářském časopisu KAPR a kapří svět

 • 07/2009 – Kapr a kapří svět – str. 46-51 – Velcí kapři pokořeni, aneb další možnosti feederu
 • 08/2010 – Kapr a kapří svět – str. 46-50 – Hon za velkými kapry s feederem

Články publikované na internetu (mé blogy pro Vás)

 • Profesní weblog o e-marketingu, kde naleznete osvětové články z oblasti internetového marketingu a SEO – optimalizace pro vyhledávače
 • Osobní, spíše bulvární weblog informující o novinkách z oblasti internetového marketingu a SEO – optimalizace pro vyhledávačePoslední aktualizace blogů v roce 2011! Pokud chcete aktuální informace napište mi, nebo zavolejte!