colored-pencils-374771_1280

Omalovánky jsem vždy přetahoval, proto používám ke kreslení počítač.

Vystupte z řady a začněte používat příjemnou grafiku.

Stejně jako text, tak i grafika je nesmírně důležitá část obsahu na všech webových stránkách! Grafika slouží k podtržení tématu webu či článku a snaží se především komunikovat s návštěvníky a potencionálními zákazníky. Hodí se rovněž k navození nálady. Zamyslete se nad svou propagací. Máte rezervy v grafické oblasti?

Grafiky mě obecně moc baví, relaxuji u tvorby a vždy se snažím, aby všechny mé výtvory byly nápadité a inteligentní. Kladu důraz na kvalitní zpracování a splnění očekávaných cílů. Dodržuji důležitá pravidla pro použití na webu nebo na papíře. Rád Vám pomohu napravit grafické nedostatky. Jsem schopen připravit podklady i pro jakýkoliv tisk propagačních materiálů, jako jsou například razítka, letáčky, trička a podobně. Protože mě grafika opravdu baví a beru její tvorbu jako relaxaci, připravte se na velmi nízké ceny.

Logo a logotyp (portfolio)

Snad nejdůležitější součást všech projektů je logo. Je to vlastně obličej Vašeho projektu, který každý spatří jako první. Často lidé shlédnou logo i dříve než zjistí o čem projekt vlastně je. Snažím se proto, aby logo dávalo smysl a podtrhovalo téma a obsah samotného projektu. K tomu samozřejmě slouží i claim, který je již ale obsahem copywritingu. Rád si hraji s písmeny a vytvářím zajímavé grafické sestavy a prvky.

Webové bannery

Pokud Vám někdo řekne, že bannery nefungují, jen je neumí tvořit.  S bannery mám totiž dlouholeté zkušenosti a nemalé úspěchy. Moje hlavní grafická specializace jsou právě bannery. Jedná se o docela omezený prostor ve kterém je třeba kreativně a účelně naložit s každým pixelem. To je pro mě ta správná výzva. Obsah banneru je navíc třeba okořenit správným textem.

Pokud si objednáte banner u mě, máte jistotu, že text i grafika bude plnit svůj jediný úkol a přivede k Vám ty správné zákazníky.

Fotografie a video

Ke kvalitní propagaci patří prvotřídní multimediální obsah a fotografie. Mohu Vám vyfotit sadu fotografií k nejrůznějším potřebám. Zpracování a sestříhání videa je pro mě také hračkou. Potřebujete nové fotky nebo video obsah? Určitě ano!

Tiskové materiály

Napište, co potřebujete a já to vymyslím. Počítejte s několika návrhy a vývojem. Tudíž dostatečným časem pro přípravu. Kvalitní zpracování prostě zabere nějaký čas!

Podtrhněte své myšlenky příjemnou grafikou! Zavolejte mi nebo napište a domluvíme se na přípravě grafických materiálů.