macbook-577758_1280

Na web se dnes můžete dostat z čehokoliv.

Chcete vytvořit kvalitní a moderní webové stránky zadarmo?

Opravdu je to tak, na internetu jsou dostupné nástroje, jak si vytvořit kvalitní webové stránky svépomocí. Dokonce pořádám i školení, které se celé zabývá právě touto problematikou. Dokonce jste schopni vytvořit zadarmo i e-shop. Jen je potřeba vědět, jak a mít dostatek času. Pokud nevíte, jak si stránky zadarmo vytvořit nebo nemáte dost času, rád vytvořím webové stránky za Vás.

Jak tvořím webové stránky

  1. Společně zjistíme, jaké webové stránky vlastně potřebujete
  2. Navrhnu strukturu a obsah webu
  3. Vše připravím, vytvořím a zprovozním
  4. Pokud budete chtít, stránky naplním textovým a grafickým obsahem
  5. Spustíme web
  6. Začneme ho propagovat

Jaké stránky jsem schopen vytvořit

  • Propagační stránky produktu, firmy nebo Vás samých (1 – 2 měsíce)
  • E-shop (1 – 2 měsíce)
  • Mikroweby – stránky určené k propagaci konkrétního produktu (1 – 2 dny)
  • Intranety a další aplikace (záleží na složitosti)

Čím lepší budete mít podklady, tím lépe, rychleji a levněji budu pracovat.

Nechte si vyrobit kvalitní webové stránky

Tvorbou webových stránek a vším okolo webu se aktivně zabývám více než deset let, na profesionální úrovní už od roku 2002. Za tu dobu jsem se naučil spoustu vhodných postupů, které vedou k dobrým výsledkům webových stránek. Každá webová stránka by totiž měla mít svůj účel a cíl. Snažím se o to, aby lidé byli schopni webové stránky používat, aby se k nim dostali na všech zařízeních, a aby je našli.

Důležitou součástí je optimalizace pro vyhledávače a další marketing. Bez toho by na Vaše webové stránky skoro nikdo nepřišel. Aktivně se vzdělávám a provádím výzkum chování uživatelů. Řeším použitelnost, přístupnost, responzivitu a hlavně psychologii uživatelů webových stránek. Web je mým denním chlebem. Díky toho dokážu svým klientům vytvořit kvalitní webové stránky, které potřebují a chtějí.

Cena

Velkou výhodou mých řešení je, že používám především aplikace zadarmo (opensource), proto mohu poskytnou velmi nízkou cenu. Platíte tedy jen můj čas. Cena záleží na složitosti a Vašich potřebách. Napište mi, jaké webové stránky byste si představovali a návrh konečné ceny obdržíte hned v druhém mailu.

Už na nic nečekejte, pokud potřebujete nové webové stránky. Zavolejte mi, nebo napište a vytvoříme společně webové stránky, na které budete patřičně hrdí.